561R10TCCQ47
561R10TCCQ47
Description:
KE 47pF 1000V 5% RM6,4 NP0
Hersteller:
VISHAY
Matchcode:
KE47P6,4NP01K0K NORM
Rutronik No.:
KKS5338
VPE:
250
MOQ:
2000
Verpackung:
BULK
Einfügen in Projektliste
Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N) Nominalkapazität
- 47p F
- V(N)
- 1000 V
- Pinabstand
- 6.4 mm
- Dielektrikum
- NP0
- Style
- RADIAL
- Toleranz
- 5%
- Design/Art
- STRAIGHT
- Automotive
- NO
- Verpackung
- BULK
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Verwendungszweck
- COMMERCIAL
- Länge
- 4 mm
- Durchmesser/Breite
- 7.4 mm
- Drahtlänge
- 32 mm