RACM30-24SK/277/PMA
RECOM
RACM30-24SK/277/PMA
Description: AC/DC Mod 85-305 to 24V 30W 4kV PMA Hersteller: RECOM Matchcode: RACM30-24SK/277/PMA Rutronik No.: ICACDC1178 VPE: 24 MOQ: 24 Package: PMA Verpackung: TRAY
Power
30 W
V(in)min
85 V(DC)
V(in)max
305 V(DC)
V out
24 V(DC)
Output current
1250 mA
Isolation
4 kV(DC)
Efficiency
89 %