PA4335.222NLT
PULSE
PA4335.222NLT
Description: PA4335 2,2uH 1900mA 20% WWT Hersteller: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC2,2U20% Rutronik No.: IND23568 VPE: 2000 MOQ: 12000 Verpackung: REEL
Einfügen in Projektliste Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Induktivität
2.2 µH
Befestigung
SMD
Nennstrom
1900 mA
Toleranz
20 %
Technologie
WIREWOUND
Current sat.
2600 mA
R(DC)max.
0.12 Ohm
Prüffrequenz
1 MHz
Design
FERRITE
Kapslungsart
SHIELDED
Länge
2.7 mm
Breite
2.2 mm
Höhe
1.2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C
SFR
32 MHz