BWVS00606045150M00
PULSE
BWVS00606045150M00
Description: BWVS606045 15uH 1980mA 20% WWT Hersteller: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC15U20% Rutronik No.: IND23578 VPE: 1000 MOQ: 1000 Verpackung: REEL
Einfügen in Projektliste
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Induktivität
15 µH
Befestigung
SMD
Nennstrom
1980 mA
Toleranz
20 %
Current sat.
3060 mA
Prüffrequenz
0.1 MHz
Länge
6 mm
Breite
6 mm
Höhe
4.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C