DE1E3RA472MA4BN01F
DE1E3RA472MA4BN01F
Description:
KF 4,7nF X1-440 Y1-250Vac RM10
Hersteller:
MURATA
Matchcode:
KF4,7N10,0X1Y1M4000VAC
Rutronik No.:
KKS6288
VPE:
200
MOQ:
2000
Verpackung:
BULK
Einfügen in Projektliste
Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N) Nominalkapazität
- 4,7n F
- V(N)
- 250 V
- Pinabstand
- 10 mm
- Dielektrikum
- E
- Style
- RADIAL
- Toleranz
- 20%
- Design/Art
- VERT CRIMP
- Automotive
- NO
- Verpackung
- BULK
- Anmerkung
- AC VOLTAGE
- T(A) min
- -40 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Verwendungszweck
- X440 Y250V
- Prüfspannung
- 4000 V
- X,Y Baureihe
- X1Y1
- Länge
- 5 mm
- Durchmesser/Breite
- 12 mm
- Drahtlänge
- 25 mm