DE11XRA220KA4BQ01F
DE11XRA220KA4BQ01F
Description:
KF 22pF X1-500 Y1-500Vac RM10
Hersteller:
MURATA
Matchcode:
Rutronik No.:
KKS5973
VPE:
500
MOQ:
3000
Verpackung:
BULK
Einfügen in Projektliste
Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N) Nominalkapazität
- 22p F
- V(N)
- 500 V
- Pinabstand
- 10 mm
- Dielektrikum
- SL
- Style
- RADIAL
- Toleranz
- 10%
- Design/Art
- VERT CRIMP
- Automotive
- NO
- Verpackung
- BULK
- Anmerkung
- AC VOLTAGE
- T(A) min
- -40 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Verwendungszweck
- X500 Y500V
- Prüfspannung
- 4000 V
- X,Y Baureihe
- X1Y1
- Länge
- 5 mm
- Durchmesser/Breite
- 6 mm
- Drahtlänge
- 25 mm