MCR12DCMT4G
LITTELFUSE
LITTELFUSE MCR12DCMT4G
Abbildung kann vom Original abweichen
MCR12DCMT4G
Description: THYRISTOR SCR 600V 12A DPAK Hersteller: LITTELFUSE Matchcode: MCR12DCMT4G Rutronik No.: THYR90666 VPE: 2500 MOQ: 2500 Package: DPAK Verpackung: REEL
Datenblatt
Einfügen in Projektliste Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
I (TRMS) eff
12 A
U(RRM)
600 V
I(GT) max
20 mA