BPSC00131380330M00
PULSE
BPSC00131380330M00
Description: BPSC00131380 33uH 4,8A 20% WWT Hersteller: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC33U20% Rutronik No.: IND21777 VPE: 500 MOQ: 4000 Verpackung: REEL
Einfügen in Projektliste Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Induktivität
33 µH
Befestigung
SMD
Toleranz
20 %
Technologie
WIREWOUND
Current sat.
4800 mA
R(DC)max.
0.0648 Ohm
Prüffrequenz
0.001 MHz
Design
FERRITE
Kapslungsart
SHIELDED
Länge
12.5 mm
Breite
12.5 mm
Höhe
8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C