S6010DTP
LITTELFUSE
LITTELFUSE S6010DTP
Abbildung kann vom Original abweichen
S6010DTP
Description: THYRISTOR 10A 600V TO252 Hersteller: LITTELFUSE Matchcode: S6010DTP Rutronik No.: THYR90649 VPE: 750 MOQ: 750 Package: TO252 Verpackung: TUBE
Datenblatt
Einfügen in Projektliste Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
I (TRMS) eff
10 A
U(RRM)
600 V
I(GT) max
6 mA