SDS0402T-471M-N
SDS0402T-471M-N
Description:
SDS0402 470uH 190mA 20% WWT
Hersteller:
PULSE a YAGEO company
Matchcode:
INDC470U20%
Rutronik No.:
IND23587
VPE:
750
MOQ:
750
Verpackung:
REEL
Einfügen in Projektliste
Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Induktivität
- 470 µH
- Befestigung
- SMD
- Nennstrom
- 190 mA
- Toleranz
- 20 %
- Technologie
- WIREWOUND
- R(DC)max.
- 1.8 Ohm
- Prüffrequenz
- 0.1 MHz
- Design
- FERRITE
- Länge
- 6.6 mm
- Breite
- 4.45 mm
- Höhe
- 2.92 mm
- T(A)min
- -40 °C
- T(A)max
- 125 °C
- SFR
- 3 MHz