A768KE187M1ELAE029
A768KE187M1ELAE029
Description:
A768 180uF 25V 20% 8x6
Matchcode:
HSPC180U25V
Rutronik No.:
KEL26192
Verpackung:
REEL
Einfügen in Projektliste
Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N) Nominalkapazität
- 180 µF
- V(N)
- 25 V
- Rutronik Größe
- 8x6 mm
- Permis.T(A)max
- 125 °C
- Lebensdauer @Tamax
- 2000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 29 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 1600 mA
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Kapazitätstoleranz neg.
- -20 %
- Genehmigung T(A) min
- -55 °C
- Supp. case size
- 8x6,7 mm
- Reel step
- 12 mm