BWVC005050404R7M00
PULSE
BWVC005050404R7M00
Description: BWVC005050 4,7uH 3200mA 20% WWT Hersteller: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC4,7U20% Rutronik No.: IND21761 VPE: 1500 MOQ: 1500 Verpackung: REEL
Einfügen in Projektliste Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Induktivität
4.7 µH
Befestigung
SMD
Nennstrom
3200 mA
Toleranz
20 %
Technologie
WIREWOUND
Current sat.
4400 mA
R(DC)typ.
0.032 Ohm
Prüffrequenz
0.1 MHz
Design
FERRITE
Kapslungsart
SHIELDED
Länge
5 mm
Breite
5 mm
Höhe
4 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C