APCF00070745470M00
PULSE
APCF00070745470M00
Description: APCF00 47µH 920mA 20% Hersteller: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC47U20% Rutronik No.: IND23576 VPE: 1000 MOQ: 3000 Verpackung: REEL
Einfügen in Projektliste Muster
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Induktivität
47 µH
Befestigung
SMD
Nennstrom
920 mA
Toleranz
20 %
Technologie
FERRITE
Current sat.
750 mA
R(DC)max.
0.125 Ohm
Prüffrequenz
0.1 MHz
Kapslungsart
SHIELDED
Länge
7 mm
Breite
7 mm
Höhe
4.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
150 °C